To ogłoszenie jest nieaktualne.
Zobacz podobne ogłoszenia w kategorii Obsługa produkcji w Skarbimierz.

Technik Produkcji

Technician, production, operator, machine, devices, industry

Dla naszego Klienta, międzynarodowej firmy produkcyjnej będącej liderem w swojej branży, poszukujemy chętnych Kandydatów do podjęcia pracy na stanowisku:Technika Produkcji

Lokalizacja - Skarbimierz, Brzeg

Opis stanowiska:

  • Obsługiwanie urządzeń produkcyjnych oraz podejmowanie działań celem usuwania ewentualnych usterek, konserwacji maszyn i wymiany części
  • Uzupełnianie dokumentacji i dokonywanie kontroli jakości wytwarzanego produktu
  • Przygotowanie maszyn produkcyjnych na podstawie określonego planu
  • Dokonywanie regularnych przeglądów maszyn

Oczekiwania:

  • Uzyskane wykształcenie minimum zawodowe (mile widziane średnie-techniczne)
  • Doświadczenie na podobnym stanowisku w przedsiębiorstwie produkcyjnym
  • Umiejętności techniczne i manualne w związku z obsługą i serwisem maszyn
  • Umiejętność wykrywania i naprawy pojawiających się usterek w skomplikowanych systemach mechanicznych
  • Gotowość i możliwość pracy w systemie o charakterze zmianowym
  • Umiejętność pracy samodzielnej i zespołowej

Oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie oparte o stosunek pracy
  • Pracę w profesjonalnym i miłym zespole
  • Możliwość dalszego rozwoju kariery
  • Organizowanie rozwojowych szkoleń dla pracowników
  • Benefity pracownicze

Co powinieneś zrobić?

Jeśli ta oferta jest idealna dla Ciebie, kliknij ‘Aplikuj’ i prześlij nam swoje aktualne cv.

Jeśli ta oferta nie jest dopasowana do Twoich oczekiwań, a poszukujesz obecnie pracy, skontaktuj się z nami.

  • Dodane o 10:51, 8 października 2020
  • Wyświetleń:499
  • ID ogłoszenia: 628989391

Ogłoszenia użytkownika Paulina