To ogłoszenie jest nieaktualne.
Zobacz podobne ogłoszenia w kategorii Sekretariat, recepcja w Warszawa.

Recepcjonista/tka na zastępstwa

18 - 23 zł/godz.

Recepcjonistka / Recepcjonista (współpraca w ramach zastępstw)

Osoba pracująca na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za obsługę recepcji firmy w ramach zastępstwa.

Obowiązki będą obejmowały takie zadania jak:

  • odbieranie i przekierowywanie telefonów,
  • obsługa maili oraz przesyłek,
  • skanowanie dokumentów czy rejestracje faktur,
  • dbanie o pozytywny wizerunek firmy,
  • przyjmowanie gości,
  • oraz współpracę z recepcją budynku i kontakt z obsługą techniczną.

Od Kandydatów oczekujemy:

  • bardzo dobrej znajomości języka angielskiego,
  • asertywności,
  • komunikatywności,
  • samodzielności w działaniu.

Pierwsze doświadczenia w pracy biurowej będą mile widziane.

Ważne: Oczekujemy dostępności do podjęcia współpracy na dorazne zastępstwa.

Oferujemy wynagrodzenie od 20 do 25 zł brutto/h i pracę w międzynarodowym środowisku.

Lokalizacja: Warszawa

  • Dodane o 16:40, 21 września 2020
  • Wyświetleń:8237
  • ID ogłoszenia: 594338071

Ogłoszenia użytkownika HAYS