Dla naszego Klienta, międzynarodowej firmy z branży nieruchomości poszukujemy osoby na stanowisko:

Asystenta w dziale finansów z j. angielskim

Zakres zadań:

  • przygotowywanie zestawień oraz raportów,
  • wprowadzanie danych do systemu księgowego,
  • wspieranie procesów windykacyjnych,
  • przygotowywania faktur dla najemców oraz ich wysyłki.

Wymagania:

  • dobra znajomość języka angielskiego (na poziomie B2),
  • mile widziane pierwsze doświadczenie zawodowe na podobnym stanowisku,
  • komunikatywność, dokładność oraz rzetelność.

Oferujemy:

  • zatrudnienie na podstawie umowy zlecenie za naszym pośrednictwem,
  • atrakcyjne wynagrodzenie,
  • pracę od poniedziałku do piątku w godzinach (8:00-16:00 lub 9:00 - 17:00),
  • możliwość pracy zdalnej (ok. 2-3 dni w tygodniu),
  • pracę w przyjaznym, międzynarodowym środowisku.

Czas trwania projektu ok. 4-6 mięsiecy z ewentualną możliwością przedłużenia współpracy.

Lokalizacja: Warszawa Śródmieście

Praca od października

  • Dodane o 15:41, 15 października 2020
  • Wyświetleń:1789
  • ID ogłoszenia: 630450525
Użytkownik
Lokalizacja

Warszawa, Mazowieckie, Śródmieście

O firmie
Hays Poland jest firmą doradztwa personalnego należącą do międzynarodowej grupy Hays plc, która jest największą na świecie firmą zajmującą się rekrutacją specjalistyczną. Działając na rynku rekrutacyjnym od blisko 50 lat, Hays posiada 244 biur w 33 krajach. Łącznie pracuje w nich ponad 8700 ekspertów w 20 specjalizacjach. W 2002 roku otworzyliśmy pierwsze biuro w Polsce.
czytaj więcej

Ogłoszenia użytkownika Karolina