Asystent ds. Administracyjnych w Dziale Marketingu

3 500 - 4 500 zł/mies.

Dla znanej firmy medycznej, poszukujemy osoby na stanowisko:

Asystent ds. Administracji w Dziale Marketingu

Do Twoich zadań będzie należeć:

  • obsługa korespondencji mailowej,
  • obsługa zamówień w dedykowanym systemie,
  • dbanie o poprawny obieg faktur i przekazywanie ich do płatności,
  • rejestracja, sprawdzanie umów i przygotowywanie draftów dokumentów,
  • zarządzanie kalendarzem spotkań,
  • oranizacja spotkań,
  • porządkowanie w systemie katalogu materiałów marketingowych,
  • inne zadania zlecone.

Oczekujemy:

  • pierwszych doświadczeń w pracy administracyjnej,
  • znajmości pakietu MS Office,
  • znajomości j. angielskiego na poziomie B2
  • dokładności, skrupulatności, bardzo dobrej organizacji pracy własnej.

Oferujemy:

  • pracę w firmie o bardzo dobrej renomie,
  • możliwość zdobycia ciekawego doświadczenia w międzynarodowej firmie,
  • pracę na 3 miesiące z możliwością sdługofalowej współpracy,

  • Dodane o 10:55, 16 października 2020
  • Wyświetleń:2989
  • ID ogłoszenia: 630567008
Użytkownik
Lokalizacja

Warszawa, Mazowieckie, Ursynów

O firmie
Hays Poland jest firmą doradztwa personalnego należącą do międzynarodowej grupy Hays plc, która jest największą na świecie firmą zajmującą się rekrutacją specjalistyczną. Działając na rynku rekrutacyjnym od blisko 50 lat, Hays posiada 244 biur w 33 krajach. Łącznie pracuje w nich ponad 8700 ekspertów w 20 specjalizacjach. W 2002 roku otworzyliśmy pierwsze biuro w Polsce.
czytaj więcej

Ogłoszenia użytkownika HAYS